[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]

Decydując się na spersonalizowane meble mamy duże pole do popisu. Sami wybieramy fronty, blaty, układ szafek, szuflad, półek...Ponadto, kolor i rodzaj drewna można dostosować do swojego wnętrza. Meble szyte na miarę Twoich potrzeb i stylu są przygotowywane ze szczególną uwagą. Wymaga to projektu wstępnego, przedstawienia kosztorysu, ustalenia drewna, okuć, akcesoriów i innych dodatków. 

Jako producenci mebli drewnianych, zależy nam na jakości, jak również na estetyce, dlatego wszystkie elementy mebli są wykonane z naturalnego drewna. Możemy także skorzystać z porad doświadczonych fachowców, którzy nie tylko poświęcą nam czas, przyjadą do nas do domu, aby mebel dokładnie wymierzyć, ale jeszcze doradzą nam, jak najlepiej wybrać materiały i jak je zestawić ze sobą, aby osiągnąć najlepszy efekt. To wsparcie, które możemy otrzymać jeszcze na etapie wspólnego planowania i projektu mebla oraz wskazówki, na co zwrócić uwagę, aby nasz mebel był funkcjonalny i najbardziej dopasowany do naszych potrzeb, to nieocenione korzyści i wartości dodane, których nie otrzymamy, kupując gotowe meble w sklepie.


Projekt jest realizowany kompleksowo, wraz z montażem mebli. Każdy klient jest indywidualny i tak też jest rozpatrywana sytuacja dojazdu i montażu. Czar realizacji projektu również jest ustalany personalnie. 


Historia ceny

Poinformujemy Cię o zmianie ceny tego produktu
Śledź zmiany cen

Cena produktu nie zmieniła się w ostatnim czasie.

Produkt na zamówienie
Czas realizacji mebli wynosi 4 tygodnie.
Bezpieczne płatności
Przedpłata przelewem, szybkie płatności przelewy24.
Gwarantowana jakość
Meble wykonane z naturalnego, ekologicznego drewna.
Wsparcie konsultantów
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy.